Ksiądz przestrzega przed szatanem w zabawkach

Przyjazne do niedawna ludziki zostały zastąpione przez mroczne ludziki-potwory – alarmuje ksiądz Sławomir Kostrzewa, opisując serie klocków Lego o nazwach „Monster Fighters” oraz „Zombie”

Klocki Lego

Klocki Lego jako narzędzie szatana

Zdaniem księdza, klocki Lego były niegdyś pożądaną zabawką dla dzieci ze względu na swoje walory edukacyjne.  Od niedawna jednak niepokój budzi ich nekroestetyka, ciemność, odwołania do świata śmierci, a także pojawiające się postaci rodem z horrorów

Po przejrzeniu prezentacji duchownego zaniepokojony może poczuć się niemal każdy rodzic – ksiądz jako szkodliwe dla dzieci, związane z satanizmem, okultyzmem wymienia serie wielu popularnych wśród dzieci zabawek, tak wśród dziewczynek, jak i chłopców. Są więc i kucyki Pony, gdzie duchowny dostrzega symbole Antychrysta, jest i upiorna seria Monster High. Tu ks. Kostrzewa zwraca uwagę na piosenkę, która promuje tę serię zabawek – duchowny odczytuje ją jako manifest ogłaszający, że oto nadszedł czas królowania szatana i duchów upadłych.

Jest wreszcie seria Hello Kitty, której centralna postać – białego kotka – miała zostać stworzona, wedle niektórych wersji, jako dziękczynienie demonom za pomoc w rzekomym uzdrowieniu z raka jamy ustnej 14-letniej dziewczyny.

Duchowny pisze również o kulisach przemysłu zabawkarskiego. W prezentacji czytamy m.in., że wielu producentów zabawek współpracuje z sektami, masonerią, satanistami, bądź stanowią ich część.

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl

Dodaj komentarz

avatar